Godziny dostępności nauczycieli

Spotkania z rodzicami uczniów, w ramach godzin dostępności, odbywać się będą po wcześniejszym ustaleniu z nauczycielem

imię i nazwisko nauczycieladzień tygodniagodzina
Ewa Ryłkowtorek14.50-15.50
Małgorzata Banach-Roppelśroda14:50-15:50
Paweł Rogalskiponiedziałek15.35-16.35
Marlena Sielskaponiedziałek08.30-09.30
Izabela Stachurskaponiedziałek7.30-8.00
Katarzyna Kamińskaśroda10.50-11.50
Ewelina Lewandowskapiątek12.00-13.00
Jolanta Brzywczyśroda8.50-9.50
Krystyna Organiszczak-Wiejakśroda15.00-16.00
Sylwia Szwarcbergerponiedziałek10.50-11.50
Grażyna Kromskaczwartek12.00-13.00
Beata Janocińskawtorek8.55-9.55
Ewa Białek-Paciapiątek7.30-8.30
Elwira Dębowska-Szubrawtorek7.30-8.30
Małgorzata Zgagowskaponiedziałek15.00-16.00
Magdalena Bonderwtorek7.00-8.00
Emilia Sieczkaponiedziałek11.55-12.55
Sylwester Kęskaczwartek10.50-11.50
Monika Przybylińskaśroda8.50-9.50
Karolina Sypniewskaczwartek8.00-9.00
Igor Szostakwtorek15.15-16.15
Małgorzata Kuligpiątek7.00-8.00
Mirosława Żukowskaponiedziałek8.00-8.45
Aleksandra Bieniekwtorek7.30-8.00
Anna Suskaponiedziałek14.00-14.30
Anna Kuligowska-Skwiarniukwtorek15.35-16.35
Jolanta Popławskaponiedziałek12.10-12.40
Katarzyna Sztylerponiedziałek9.55-10.55
Jacek Biskupskiponiedziałek8.50-9.50
Małgorzata Szostakśroda12.00-13.00
Monika Wultańskaponiedziałek11.00-11.30czwartek7.30-8.00
s. Edyta Grzesiakwtorek13.00-14.00
Ada Kołakowskaśroda14.15-15.15
Agnieszka Podczaskaponiedziałek11.55-12.40
Weronika Majdanikponiedziałek11.40-12.40
Ewa Skulskapiątek7.30-8.30
Małgorzata Dziedziaponiedziałek10.40-11.40
Anna Potockaczwartek13.40-14.10
Joanna Wolskawtorek14:40-15:10czwartek7:20-7:50
Marta Olszewskapiątek17.00-18.00
Anna Cyrankowskaczwartek10.45-11.45
Aleksandra Kolasaponiedziałek16.00-17.00
Izabela Jankowska-Balcerśroda15.00-16.00
Adriana Karskapiątek7.50-8.50
s. Beata Łojekponiedziałek9.45-10.45
Ewa Godziszponiedziałek8.55-9.40
Monika Jeliczwtorek11.40-12.40
Kamil Klamczyńskipiątek10.30-11.30
Anna Symonczwartek7.45-8.45
Katarzyna Sarneckaczwartek7.30-8.00
Agnieszka Knapponiedziałek12.30-13.40
Sara Janickaśroda12.40-13.40
Paulina Bojdoczwartek8.55-9.40
Katarzyna Karpińskaponiedziałek11.40-12.40
Błażej Zboińskiponiedziałek7.30-8.00wtorek7.30-8.00
Katarzyna Laskowskawtorek17.30-18.30

Wydarzenia

Skip to content