Kadra pedagogiczna

Dyrekcja Szkoły

Dyrektor Szkoły

Ada Kołakowska

Wicedyrektor Szkoły

Ewa Ryłko

Nauczyciele

Oddział przedszkolny

Marlena Sielska
Karolina Szablewska

Edukacja wczesnoszkolna

Martyna Ryszka
Anna Kuligowska-Skwiarniuk
Anna Symon
Mirosława Żukowska
Beata Janocińska
Monika Wultańska (Anna Cyrankowska)
Małgorzata Dziedzia
Monika Przybylińska
Jolanta Brzywczy
Grażyna Kromska

Język polski

Ewa Ryłko
Adriana Karska
Monika Jelicz
Maria Pietrusińska
Anna Leszczyńska (Eliza Gajewska)
Jan Bil

Język angielski

Izabela Stachurska
Katarzyna Kamińska
Elżbieta Ruszkowska
Marta Harasim
Jacek Biskupski

Język hiszpański

Ricardo Pereira

Historia

Małgorzata Zgagowska
Paweł Rogalski

Wiedza o społeczeństwie

Małgorzata Zgagowska

Matematyka

Katarzyna Sarnecka
Elwira Dębowska-Szubra
Beata Arent
Agnieszka Będkowska (Małgorzata Banach- Roppel)

Przyroda

Ada Kołakowska
Monika Wultańska

Biologia

Agnieszka Podczaska

Chemia

Agnieszka Podczaska
Aleksandra Stępniewska

Fizyka

Beata Arent

Geografia

Małgorzata Brzeska

Informatyka

Renata Siergiej
Jacek Biskupski

Muzyka

Anna Suska

Plastyka

Małgorzata Eciak

Etyka

Róża Stawierej

Wychowanie fizyczne

Magdalena Bonder
Małgorzata Kulig
Igor Szostak

Technika

Anna Suska (Piotr Ochnio)

Edukacja dla bezpieczeństwa

Magdalena Żurek

Wychowanie do życia w rodzinie

Zofia Donica

Doradca zawodowy

Mariusz Mazurkiewicz

Religia

Kinga Czyszpak
Edyta Grzesiak
Sylwester Kęska

Świetlica

Kierownik świetlicy

 Izabela Jankowska-Balcer (Teresa Hawryluk – Odusote)

Wychowawcy świetlicy

Jolanta Popławska
Agnieszka Knap
Katarzyna Laskowska
Anastazja Gawrońska
Dorota Zimnicka
Anna Kosiorek
Karolina Sypniewska
Izabela Jankowska-Balcer
Małgorzata Eciak
Dorota Gołdanowska
Róża Stawierej
Marlena Sielska
Katarzyna Karpińska
Kamil Klamczyński

Specjaliści szkolni

Psycholog

Ewelina Lewandowska

Pedagog

Ewelina Lewandowska (Karolina Przybyłek)
Aleksandra Cieślak (Karolina Przybyłek)

Logopedzi

Marta Olszewska (Eliza Gajewska)
Joanna Wolska

Terapeuci pedagogiczni

Krystyna Organiszczak-Wiejak
Karolina Szablewska
Mirosława Żukowska

Socjoterapeuci

Monika Przybylińska
Grażyna Kromska

Nauczyciele wspomagający

Joanna Wolska
Anna Potocka
Sylwia Szwarcbergera
Dominika Ptasiewicz
Aleksandra Cieślak
Agata Janich

Biblioteka

Aleksandra Kolasa
Karolina Sypniewska

Wydarzenia

Skip to content