Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny

W czwartek, 21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Z tej okazji wychowawcy szkolnej świetlicy przygotowali dla swoich podopiecznych szereg atrakcji. Dzieci, które tego dnia przyszły do szkoły w skarpetkach nie do pary i przebrały się w piżamki, uczestniczyły m.in. w zabawach ze skakanką, przeciąganiu liny czy kręceniu hula-hop na czas. Wielkim powodzeniem cieszyła się zwłaszcza ścieżka zajmująca jedną z sal. Nie zabrakło także zajęć manualnych, takich jak rysowanie rowerów według wzoru czy wykonywanie przestrzennych figurek zwierząt. Starsi uczniowie wzięli z kolei udział w wiosennym quizie oraz zawodach sportowych z licznymi konkurencjami. Wśród wielu aktywności każdy mógł wybrać coś dla siebie i z tym większą radością uczcić nadejście wiosny.

Wydarzenia

Akelius

Skip to content