Weekend Perspektyw dla 8-klasistów

XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2021.

Prezentacje Warszawskich Szkół Ponadpodstawowych 2021
26 marca (piątek) 9.00-18.00, 27 marca (sobota) 9.00-15.00

oraz

Salon Liceów i Techników „Perspektywy 2021”
28 marca (niedziela) 10.00-15.00

Prezentacje szkół ponadpodstawowych: liceów, techników i szkół branżowych dla ósmoklasistów przygotowane przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy (26 i 27 marca) oraz arcyciekawe spotkania z niepublicznymi szkołami średnimi stolicy (28 marca) to ostatni akord wirtualnego XXXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2021. W ramach wydarzenia opublikowany zostanie Ranking XXX-lecia Liceów Warszawskich i X-lecia Techników Warszawskich.

Organizatorzy przygotowali ciekawy program, na który złożą się zarówno informacje na temat egzaminu ósmoklasisty – w tym wykłady ekspertów warszawskiej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej – jak i spotkania ułatwiające wybór szkoły ponadpodstawowej. W piątek i sobotę przedstawimy bogatą ofertę szkół branżowych oraz liceów i techników prowadzonych przez m.st. Warszawa. Młodzież i rodziców zapraszamy do odwiedzenia stoisk ponad 150 szkół, których przedstawiciele są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące specyfiki placówki i tegorocznej rekrutacji.

Wszystkie informacje na stronie http://salon.perspektywy.pl/2021/

Wydarzenia

Akelius

Skip to content