Bal karnawałowy

To będzie pamiętny karnawał w historii naszej szkoły. Wieloletnią tradycją były w niej bale organizowane dla wszystkich klas z podziałem na grupy wiekowe. Młodsi bawili się na balach przebierańców, starsi przychodzili na dyskoteki.

Ten rok ze znanych przyczyn jest inny. Wychowawcy klas wraz z wychowawcami świetlicy i uczniami klas I – III zorganizowali zabawy w swoich klasach tak, aby zachować reżim sanitarny. Nauczyciele z pomocą uczniów udekorowali sale, przebrali się w stroje znanych bohaterów. Były rewie mody, zabawy taneczne i towarzyskie oraz konkursy.

Mimo ciężkich czasów, w jakich przyszło nam żyć, pracować i uczyć się, na chwilę nasze myśli oderwały się od trudnej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda nam się zorganizować bal karnawałowy jak za dawnych  lat.

Wydarzenia

Akelius

Skip to content