Wybory Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

W dniu 16 października 2020 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przed tym wydarzeniem uczniowie zapoznali się z programami wyborczymi kandydatów. Były to plakaty, prezentacje w programie PowerPoint oraz krótkie filmiki. Gospodarze klas chcieli zachęcić swoich szkolnych kolegów, żeby to na nich oddali swe głosy. Podczas kampanii kandydaci przedstawili swoje pomysły dotyczące tego, w jaki sposób można urozmaicić pobyt w szkole i sprawić, aby był bardziej interesujący.

W drodze demokratycznego głosowania do Zarządu SU zostali wybrani:

  • Filip Chudoń 7d – przewodniczący,
  • Marta Nguyenova 8c – wiceprzewodniczący,
  • Kaja Sobczuk 7b – sekretarz,
  • Michał Denkiewicz 6d – skarbnik.

Wydarzenia

Akelius

Skip to content