Spektakl słowno-muzyczny pt. „Zima”

Dnia 2 lutego 2024 r. o godz. 18.30 w naszej szkole odbyło się niezwykłe wydarzenie, które zapewniło wszystkim uczestnikom mnóstwo radości i wzruszeń. Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście tłumnie zgromadzili się, by wspólnie uczestniczyć w spektaklu słowno- muzycznym pt. „Zima”. Uczniowie klas 2 a, 3 a oraz wokalistki z klasy 2c pod czujnym okiem nauczycielek: p. Moniki Przybylińskiej, p. Beaty Janocińskiej, p. Weroniki Deszczki oraz p. Ireny Kisielew, przygotowali wyjątkowe przedstawienie, które wprawiło nas w zachwyt i zadumę. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział, a uczniom za ich niezwykłą kreatywność i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że ten magiczny wieczór pozostawił wszystkim niezapomniane wspomnienia!

Wydarzenia

Akelius

Skip to content