Rozpoczęcie roku szkolnego

Kończy się lato, już jesień purpurą, złotem malowana. Znów pracowity wrzesień. E. Łepkowska Wakacje

Drodzy Uczniowie!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Po beztroskich, wakacyjnych chwilach nadszedł czas powrotu do szkolnej rzeczywistości, która może być równie interesująca i satysfakcjonująca. Życzymy Wam, aby te szkolne dni były wypełnione pasją, entuzjazmem, radością i zaangażowaniem. Pamiętajcie, że szkoła to nie tylko nauka, ale również miejsce, w którym spotkacie wielu życzliwych ludzi, nawiążecie wspaniałe przyjaźnie, osiągnięcie sukcesy, kreatywnie rozwiniecie swoje zainteresowania. To będzie wspaniała przygoda!
Rodzicom życzymy wytrwałości, cierpliwości oraz jak najwięcej powodów do dumy ze swoich dzieci. Liczymy na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Dyrekcja i Nauczyciele SP88

Wydarzenia

Akelius

Skip to content