Zima w świetlicy (klasa 1A)

Kogo najbardziej cieszył śnieg? Dzieci oczywiście! Zima w naszym kraju, choć bywa ponura
i chłodna, to potrafi mieć swój urok, zachęca do różnych aktywności. W świetlicy szkolnej przygotowaliśmy wspólnie świąteczną dekorację, ozdabialiśmy pierniki, raczyliśmy się marchewkowymi babeczkami, a także świeżo wyciskanymi sokami z cytrusów. Były harce na białym puchu oraz bal karnawałowy. Szaleństwom na długo wyczekiwanym śniegu nie było końca. Wspaniałe śnieżne ludziki cieszyły oko na boisku szkolnym, przypominając, ile trudu uczniowie włożyli w budowanie i toczenie ogromnych kul ze śniegu. Własnoręcznie zrobione dekoracje w sali stworzyły świąteczno-zimową atmosferę. Pierniczki upieczone przez rodziców ozdobiły klasową choinkę. Do zobaczenia zimo…

Katarzyna Karpińska

Wydarzenia

Skip to content