ZWYCIĘSTWO W „MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH” 2022

W czwartek 8 grudnia 2022 roku, na pływalni przy ulicy Gładkiej, odbyły się „ Mikołajkowe Zawody Pływackie”. Organizatorem zawodów był OSiR Włochy. W zawodach brały udział ośmioosobowe zespoły z włochowskich szkół podstawowych. Naszą SP88 reprezentowali uczniowie klas trzecich:

Alicja Ciszewska, Alicja Kępka, Pola Mirska, Michał Czekaj, Cong Quang-Nguyen, Wojciech Wrzesiński, Aleksander Wróblewski, Julian Gałka.

Konkurencje odbywały się na przemian na basenie rekreacyjnym i sportowym. Należało zaliczyć sześć konkurencji pływackich, według wskazówek organizatora. Nasza reprezentacja zdobyła maksymalną ilość punktów i tym samym zajęła zaszczytne pierwsze miejsce! BRAWO! Każdy z zawodników za wspaniałą postawę i zaangażowanie otrzymał czekoladowego Mikołaja oraz puchar i dyplom dla Szkoły.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Mirosława Żukowska

Wydarzenia

Akelius

Skip to content