Ważne informacje o funkcjonowaniu stołówki

W bieżącym roku szkolnym tj.2022/2023 wprowadzamy na stołówce internetowy system zamawiania i wydawania posiłków. Program e-stołówka będzie ułatwieniem nie tylko dla nas ale także dla rodziców.

Poniżej znajduje się link,z którym prosimy się zapoznać w celu dokonania zapisu dziecka na posiłki.

Do większości osób korzystających w ubiegłym roku szkolnym z posiłków posiadamy e-mail,więc zostaną wysłane linki aktywacyjne. Prosimy zaakceptować w celu utworzenia konta dziecku.

Osoby,które w tym roku szkolnym rozpoczynają naukę tj. zerówka i pierwsze klasy proszone są dostarczenie deklaracji na e-maila lub osobiście u intendenta stołówki.

Dzieci korzystające z bezpłatnych posiłków zapisywane będą przez nas, rodzic/opiekun ponosi tylko koszt karty.
Każde dziecko korzystające z posiłków na stołówce musi posiadać kartę.

Karty do odbioru u intendenta stołówki.
Koszt kaucji za kartę z nadrukiem kolorowym wynosi 20zł.
Karta bez nadruku -biała 10zł.
Holder ze smyczą na kartę 5zł.
W razie problemów z rejestracją lub ewentualnymi pytaniami prosimy o kontakt tel. 518-842-744.