Gala wolontariatu

W dniu trzeciego grudnia 2021 roku w Okęckiej Sali Widowiskowej w uroczystej atmosferze odbyła się IV Gala Wolontariatu. Celem corocznego wydarzenia jest promocja wolontariatu, przybliżenie sylwetek wyjątkowych osób, które angażują się w działania społeczne oraz ukazanie ciekawych inicjatyw.

Podczas uroczystości  dyplomy i nagrody włochowskim instytucjom oraz wolontariuszom wręczyli: Jarosław Karcz – Burmistrz Dzielnicy Włochy oraz jego zastępcy – Monika Kryk i Sebastian Piliński, Sylwia Ciekańska – Przewodnicząca Rady Dzielnicy Włochy, Mariusz Czapla – Wiceprzewodniczący Rady oraz radny Mahbub Siddique-Olesiejuk. Uroczystości towarzyszył przepiękny program  artystyczny przygotowany przez  zespół Sounds Good ze Studia Piosenki Edyty Kiesewetter.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie należący do Szkolnego Koła Wolontariatu:Krzysztof Woliński oraz Zofia Wolińska.

Pełni optymizmu oraz zapału do kolejnych projektów, natchnieni pomysłami zabieramy się do nowych szkolnych inicjatyw!

Beata Janocińska, Małgorzata Brzeska

Wydarzenia

Akelius

Skip to content