Mali aktorzy SP 88 w Warszawie

Udział w projekcie ”Warszawa na tropach kultury i sztuki”, który zrealizowany został w czerwcu 2021 roku, otworzył uczniom klasy 3a możliwość wystąpienia na scenie podczas Pikniku z okazji 70 – lecia przyłączenia Dzielnicy Włochy do Warszawy.

Autorkami projektu były: Anna Olej – Kobus, Katarzyna Gawkowska – Marciniak oraz Katarzyna Nowak – Zawadzka działające w Stowarzyszeniu „Sercem Malowane” .
Podczas jego realizacji powstały niezwykłe opowiadania oraz ilustracje wykonane przez dzieci. Wszystkie historie uczniów przyczyniły się do powstania książkiNowe opowiadania warszawskie”. Zwieńczeniem projektu było przygotowanie krótkich etiud opartych na wcześniej powstałych opowiadaniach oraz występ uczniów klasy 3a na Pikniku.

Dzieci wykazały się niezwykłym zaangażowaniem i bez wątpienia spisały się wspaniale.
Gratuluję!

Beata Janocińska

Wydarzenia

Akelius

Skip to content