Akcja Gorączka Złota PCK

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Polskiego Czerwonego Krzyża pod hasłem Gorączka Złota, która polegała na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 gr. Jak co roku  akcja prowadzona jest na rzecz dzieci z terenu Warszawy i województwa mazowieckiego, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. Akcja została objęta honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego Pana Zdzisława Sipiery, Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika oraz Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Pana Rafała Trzaskowskiego. W naszej szkole zbiórka złotych monet trwała od lutego 2021 r. do maja 2021 r. W sumie udało nam się zebrać 36,10 kg Zebrane pieniądze zostały przekazane do siedziby MOO PCK w Warszawie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie.

Beata Janocińska

Wydarzenia

Akelius

Skip to content