Szkolne walentynki

W dniu 15.02.2021 r. odbyły się w naszej szkole walentynki zorganizowane przez Samorząd Uczniowski.

Już kilka dni wcześniej uczniowie klas młodszych własnoręcznie przygotowywali karteczki z miłymi słowami dla swoich przyjaciół. Taki sposób wyrażania sympatii bardzo im się spodobał. Śliczne, czerwone pudełka pękały w szwach. Kaja i Ania z klasy 7b i 4c zajęły się dostarczeniem walentynek do adresatów. Wszystkie kartki trafiły do odbiorców, chociaż dziewczynom często trudno było odszyfrować, do kogo kartka jest adresowana. 😊

W klasach 4-8 również świętowano walentynki. Kartki były jednak wysyłane w formie elekronicznej. Uczniowie klas starszych przekazywali wiadomości do wyznaczonych pośredników tzw. listonoszy, a oni posyłali je właściwej osobie. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. Tegoroczne walentynki przyniosły dzieciom dużo radości.

Samorząd Uczniowski

Wydarzenia

Skip to content